Skoda Scala cenniki: Aktualne informacje o cenach i wyposażeniu

kwi 10, 2021 przez

Skoda Scala cenniki: Aktualne informacje o cenach i wyposażeniu

Skoda Scala – nowa oferta na rynku samochodów kompaktowych

Skoda Scala to model, który zadebiutował na rynku w 2018 roku i od razu zyskał uznanie wielu klientów. Jest on idealnym autem dla osób, które szukają połączenia funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz nowoczesnego designu. Auto wyróżnia się na tle konkurencji, mając większe niż standardowo gwarantowane przestrzenie, a także bogate wyposażenie standardowe.

Ceny Skody Scali zależne od wersji i wyposażenia

W zależności od wersji i wyposażenia, ceny Skody Scali wahają się od około 70 tysięcy złotych do ponad 100 tysięcy złotych. Warto wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, bowiem każda z wersji zapewnia inne elementy wyposażenia, a także różni się osiągami.

Standardowe wyposażenie Skody Scali

Standardowe wyposażenie Skody Scali obejmuje między innymi system multimedialny z 8-calowym ekranem, czujnik zmierzchu, tempomat, a także światła LED.

Wersje i dodatkowe wyposażenie Skody Scali

Wersje Skody Scali to Ambition, Style oraz Monte Carlo. Oprócz wyposażenia standardowego, w pozostałych wersjach można znaleźć między innymi system audio firmy Canton, podgrzewane fotele przednie oraz kierownicę, a także panoramiczny dach.

Różnice między wersjami Skody Scali na przykładzie wersji Style

Wersja Style to wybór dla osób szukających więcej elegancji i wygody w swoim aucie. Dodatkowe wyposażenie w tej wersji to między innymi system nawigacyjny Columbus, klimatyzacja dwustrefowa, a także podgrzewane fotele.

Podsumowanie

Skoda Scala to ciekawe rozwiązanie dla osób, które szukają wygodnego oraz funkcjonalnego samochodu w rozsądnej cenie. Wybór wersji oraz wyposażenia zależy od indywidualnych potrzeb klientów. Jednak każda z wersji oferuje bogate wyposażenie standardowe, a także opcjonalne dodatki, które zdecydowanie poprawiają komfort i bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów.

Podobne

Tagi