Najlepsze samochody z napędem na przednie koła na rynku

sty 5, 2021 przez

Najlepsze samochody z napędem na przednie koła na rynku

Napęd na przednie koła to standardowe rozwiązanie stosowane w większości samochodów dostępnych na rynku. Ten typ napędu jest stosunkowo tani w produkcji i zapewnia stosunkowo lepszą kontrolę nad pojazdem w warunkach miejskich. W niniejszym artykule omówimy najlepsze samochody z napędem na przednie koła, które obecnie są dostępne na rynku.

 1. Volkswagen Golf
  Volkswagen Golf jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej uznanych samochodów na rynku. Posiada on silnik benzynowy o pojemności 1.5 litra, który generuje moc 148 KM. Co więcej, Golf jest wyposażony w wiele funkcji, takich jak automatyczna klimatyzacja, system nagłośnienia i wiele innych.

 2. Ford Focus
  Ford Focus jest świetnym samochodem z napędem na przednie koła. Jego przyczepność i prowadzenie są znakomite, dzięki czemu jest on świetnym wyborem do poruszania się po mieście. Jego silnik benzynowy o pojemności 1.0 litra generuje moc 125 KM. Ford Focus jest również wyposażony w wiele funkcji, takich jak system ABS czy klimatyzacja.

 3. Toyota Corolla
  Toyota Corolla to inna rewelacyjna propozycja samochodu z napędem na przednie koła. Corolla jest bardzo niezawodnym pojazdem, charakteryzuje się całkiem dobrymi osiągami oraz klasycznym designem. Doskonale nadaje się na dalekie i wymagające trasy. W najnowszej wersji, Corolla posiada silnik benzynowy o pojemności 1,8 litra z mocą 150 KM.

 4. Honda Civic
  Honda Civic to kolejny dobry samochód z napędem na przednie koła. Civic oferuje bogate wyposażenie oraz dobrze prosperujące podzespoły techniczne. Jest wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1.0 litra o mocy 126 KM, co daje mu przyzwoite osiągi.

 5. Seat Leon
  Seat Leon to ostatni samochód na naszej liście ale wcale nie jest najgorszy. Jest to samochód dynamiczny i przyjemny w prowadzeniu, ale zarazem funkcjonalny. W najnowszej wersji Seat Leon ma silnik benzynowy o pojemności 1.5 litra z mocą 130 KM.

Podsumowanie
Wśród samochodów z napędem na przednie koła znajdują się wiele interesujących propozycji, które charakteryzują się bardzo dobrymi osiągami oraz funkcjonalnością. Volkswagen Golf, Ford Focus, Toyota Corolla, Honda Civic oraz Seat Leon są doskonałymi przykładami tych cech. Wybierz swój najchętniej preferowany model i ciesz się podróżami.

Podobne

Tagi